826480_89413231s.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś38
Wczoraj532
Miesiąc10528
Wszystkie505192
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 62 Email

Pytanie 15 - Na czym polega biznes rodzinny? Czy Kraj i Naród to jedna rodzina?

Biznes rodzinny polega na tym ze pieniądze zostają w rodzinie. Obojętne czy syn pracuje u ojca, czy ojciec pracuje u syna i za jakie pieniądze /oprócz dobrej pracy/ cale pieniądze zostają w rodzinie. Polacy budujący autostrady chcą ściągnąć do pomocy chińczyków a bezrobocie w kraju rośnie. Łatwiej dać zakwaterowanie chińczykom niż polakom.

Chińczyk będzie pracował za mniejsze pieniądze, tylko, jakie pieniądze zostają właścicielom firmy zatrudniających chińczyków, czyżby chcieli się nachapać na jednej robocie.

To, co juz wcześniej pisałem, słowa Jana Pawła II - Polska to jest mój dom! Jeśli tak będziemy dbać wszyscy o nasza ojczyznę skończy się udręka krajowa. A zacznie się nasz kraj realnie rozwijać i pięknieć. Szwajcaria stawia na dobro w swoim kraju. Nie słyszę, aby szwajcarzy masowo opuszczali własny kraj. Wiec jak w kraju jest dobrze wszystkim jest dobrze.

Nasi biznesmeni nie liczą się z krajem. Chcą się tylko na jednej pracy nachapać, tak się nie da. Jeśli doprowadzi się, że w kraju będzie dobrze, wszyscy będziemy mieli dobrze. Wiec szanujmy i się uczmy biznesów rodzinnych.

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 Następna > Ostatnie >>

Strona 62 z 67