826480_89413231s.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś3382
Wczoraj6128
Miesiąc75333
Wszystkie4713130
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 60 Email

Pytanie 13 - Co się będzie działo, jeśli Unia zmniejszy dofinansowywanie polski, a z naszych wpłat do Unii na dofinansowywanie rolnictwa przemysłu, rozwoju będziemy otrzymywali mniej pieniędzy niż pieniędzy przekazywanych Unii? Jak to rozwiązuje plan 20 letni?


Jak widzisz czytelniku perspektywy wieloletnie mamy nie ciekawe? Rządu to nie interesuje. Maja kadencje czteroletnia, nikt ich rozliczyć nie może z planów perspektywicznych, bo ich nie ma. Chcą funkcjonować przez cztery lata nieważne jak. Czas minie a my ponownie będziemy płacić za ich błędy, niewiedze, opieszałość. Rząd chce wyzbyć się jeszcze państwowego przemysłu, aby mieć go z głowy.

Sprzedano stocznie w Gdyni za 160 milionów złotych. Stocznia ta zajmuje ponad 100 hektarów miejskich gruntów, tj. sprzedano po 1 600 000 zł za hektar. Gdzie jeszcze sprzęt, hale, dźwigi, nadbrzeża? Pracowało tam około 3000 pracowników, jeśli rząd wypłaci im po 60000 odprawy tj. 180 mln. zł. Wiec się pytam czy nie lepiej było sprzedać np mnie za przysłowiową złotówkę i obejrzeć jak odżyje stocznia. Nie najlepiej minister Grad wyprzedaje stocznie za bezcen. Kto w tym maczał paluchy? Najprościej jest sprzedać i żyć bezproblemowo naszym ekipom rządzącym. Chcą się wyzbyć wszystkiego w obce ręce nie patrząc, że zagraniczny przedsiębiorca zamknie na pięć, dziesięć lat stocznie a potem rozbierze i sprzeda tereny robiąc na tym dobra kasę. Do nikogo w rządzie nie dociera ze jestesmy za biednym krajem i społeczeństwem, aby budować przemysł od zera. Nikt z tych mędrców krajowych nie widzi ze potrzebna krajowi jest bardzo dobra gospodarka przemysłowa, a nie sprowadzanie wszystkiego z rozwiniętych państw. Ci, co sie juz nachapali moga spokojnie zyc bez inwestycji i pracy. Pieniądze na nich pracują. Co na to może powiedzieć robotnik?

Dług zagraniczny nam rośnie chociażby same odsetki w tym roku 52 miliardy zł.Nawet tych odsetek nie spłacimy, bo dobieramy nowe pożyczki. Czym spłacimy dług, gdy będziemy mieli euro, bez możliwości dodrukowania? Panie Boże pomóż mojej ojczyźnie.

 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Następna > Ostatnie >>

Strona 60 z 67