alim0670.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś2837
Wczoraj2188
Miesiąc16239
Wszystkie4293245
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 44 Email

 

Pod ten hazard podciąga się światowy kryzys. A może wystarczy powiedzieć że jeden duży bank zachodni rzucił na giełdę do wyprzedaży bardzo dużą ilość akcji papierów wartościowych i to spowodowało wyprzedaż papierów na wszystkich giełdach podciągnięty pod kryzys finansowy. Kryzys dotyczy tylko ruchu na giełdzie papierów wartościowych, gdzie wciąga się społeczeństwo niech inwestuje w giełdę.
Są telewizyjne programy z dziennikarzami. Przez to, że program trwa krótko, a każdy dziennikarz ma się wypowiadać, nigdy nie może wypowiedzieć się dokładnie o swoich odczuciach. Jedynie redaktor naczelny Wprost wciśnie parę właściwych słów, które odbieram jako gospodarskie podejście do kraju. Jakie świństwo dla kraju i narodu szykuje premier Tusk odmawiając samolotu i uczestnictwa w pracach Unii Europejskiej prezydenta, na którego głosował naród i wybrał naród, a nie partia, która wybrała premiera Tuska. Prezydent złożył przysięgę przed sejmem o dbałość o kraj i naród. Premier przysięgał przed prezydentem i tak jak pokazuje dba o kraj i naród. Widocznie dla premiera Tuska jest ważne, aby sam rozmawiał z Unią, a kto będzie za osiągnięte porozumienie odpowiadał? Może tylko tradycyjnie kraj i naród. Zobaczymy to po rozwiązaniach unii.
Spójrz Czytelniku, jak rosną odsetki oszczędnościowe PKO 10,5% w skali rocznej. Więc zastanów się, jeśli bank za oszczędzone pieniądze kupi walutę, a za pół roku, rok, gdy osłabnie złotówka odkupi większą ilość złotówek i zarobi na ryzyku bez pracy. Czemu jest trudność, aby rząd z prezesem NBP ustalił stały kurs złotówki wzorem Japonii i Chin? Inne państwa pieniędzy mają pod dostatkiem i mogą pozwalać obywatelom na spekulacyjne gry. Inaczej jest u nas w kraju. NBP pcha pieniądze zachodnim bankom przez wzmacnianie złotówki, a zubaża kraj i naród.
Jak to możliwe, że premier nie zgadza się na uczestnictwo prezydenta w Unii Europejskiej? Nie daje samolotu na przylot do Brukseli (gdybym był pilotem tego samolotu sam podjąłbym decyzję i przyleciał po prezydenta). Proszę prezydenta, aby zorganizował spotkanie transmitowane w TVP i porozmawiał o niekompetencji i samolubnej ambicji premiera, który nie potrafi uzgadniać problematycznych tematów i zgodzić się na obopólne wystąpienie na forum UE. Zgroza i hańba. Dlaczego żaden z panów nie potrafi swoimi rozwiązaniami przekonać drugiego (chyba, że obaj jesteście twardogłowi). Dlaczego podsuwam swoją kandydaturę na prezydenta polski dwa lata przed wyborami? To, co Ci napisałem pokazuje, w jakim kraju żyjemy, aby otworzyć oczy wszystkim prezydentom, premierom, ministrom, posłom, senatorom, doradcom, pracownikom administracji państwowej.


 
<< Początek < Poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Następna > Ostatnie >>

Strona 44 z 67