alim0670.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś2907
Wczoraj2188
Miesiąc16309
Wszystkie4293315
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 43 Email

 

Prezes NBP wykazując się działalnością wzmacnia złotówkę kładąc stocznie, które mają kontrakty wieloletnie dolarowe (kto je zawierał?). Jeśli można by  w stoczni podnieść wydajność spawacza, złotówka mogłaby wzmocnić się; bez zwiększania wydajność spawacza złotówka powinna stać jak drut, aby nie zbankrutowała stocznia. Ciekaw jestem, co by zrobił prezes NBP, jakby stocznia była jego majątkiem albo majątkiem NBP?. Czy chciałby zrujnować swoją własność? Jeśli tak, to niech z własnych pieniędzy odbuduje stocznie czy firmy eksportowe.
Nareszcie w telewizji pokazują, iż prezydent i premier się kłócą. Nareszcie dwie głowy myślą i pracują nad poprawą kraju i życia narodu. Dziwne jest podejście premiera Tuska robiącego na złość ludziom, którzy głosowali na Lecha Kaczyńskiego, a nie na niego w wyborach prezydenckich. Dostał się do sejmu, gdzie głosowano na niego w jego okręgu wyborczym (nie na niego, a jego partię). Przez to ciężko jest mu rozmawiać z prezydentem, na którego głos oddali Polacy z kraju i zagranicy. Jak to możliwe, iż premier ma problem z rozmową z prezydentem? Brak tej rozmowy pokazuje dbałość premiera do dorwania się na stołek prezydenta, a nie dbałość o kraj i naród. Natomiast dążenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego pokazują jego dbałość o kraj i naród, którą ogranicza mu premier. Brak chęci premiera w prowadzenie rozmów z prezydentem ogranicza prostowanie dążeń obu stron do poprawy życia kraju i narodu. Może niech pan premier Tusk przestanie samemu dążyć w taki sposób do udowodnienia swojej wyższości i mądrości, a więcej rozmawia i przekazuje to swoimi rozwiązaniami i rozwiązaniami prezydenta. Niech zmierza do osiągnięcia wspólnego rozwiązania problemów kraju i narodu a nie samodzielnego.
W dniu, gdy ma odbyć się mecz Polska – Czechy oglądam na TVN program Pochanke „Dlaczego biedny kraj”. Na publice siedzi człowiek, który chce do tego dotrzeć, profesor Balcerowicz skrzętnie notujący wypowiedzi osób uczestniczących w programie. Uczestnicy podkreślają nieudacznictwo dyrektorów, prezesów (nikt nie pyta się gdzie % od zysku). PGR-y ludzie pili. Rząd eksportował wszystko do Rosji, to była bieda. Natomiast to, co zrobił Balcerowicz było zepchnięciem kraju i narodu w bagno. Trzymanie wyimaginowanej inflacji, stałego kursu dolara, wysokiego oprocentowania kont oszczędnościowych złotówkowych, to jest spychania kraju i narodu w NĘDZĘ I BAGNO. Czyżby Balcerowicz chciał startować w wyborach prezydenckich? Powodzenia kraju.
Ponieważ TVN 24, TVP Info, Biznes, parę razy dziennie pokazują, co dzieje się na Giełdzie Papierów Wartościowych (i z tego żyją bardzo dobrze). Żadna stacja nie mówi, może maklerzy powiedzą że to jest HAZARD, nie taki jak w kasynach czy toto lotku.


Przez 20 lat wybierałem, dziś po ulicy pety zbierałem
Teraz wybiorą sobie rząd taki ze w zapasie będą dwie paki. H.F.

Unia, Unia to potęga, dlaczego ja dzisiaj stękam
Miało mi być bardzo dobrze
Teraz płaczesz stary bobrze
Bo źle wybrałeś i kijem dostałeś. H.F.

Tusk nie rządzi, z pila lata, a mnie uciekają lata,
Ni roboty, żadnej pracy, rozpacz mi juz tyłek ściska.
Bo tak mnie ten rząd wyzyskał. H.F.

 
<< Początek < Poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Następna > Ostatnie >>

Strona 43 z 67