alim.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś3035
Wczoraj14051
Miesiąc22933
Wszystkie1237930
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 33 Email

 

Jak widzisz, Czytelniku, tematów drążących nasz kraj jest od liku. Pchają się do sejmu, senatu, rządu ludzie bez znajomości rzeczy, wyobraźni gospodarczej i uczulenia na sprawy drążące kraj mimo, iż są z wykształceniem czy bez. My ich wybieramy i mamy to, co mamy. Czy to trudne, aby każdy kandydat na posła, senatora czy ministra w rządzie napisał taką książkę jak ja i wydał przed wyborami w swoim okręgu wyborczym? Ty Czytelniku wyślesz mu akceptację i znając co chce osiągnąć dla kraju, Twojego regionu, będziesz wiedział na kogo głosujesz (a nie tylko z informacji na karcie wyborczej) i czego możesz się po nim spodziewać. Ewentualnie stanąć z nim oko w oko z jego książką w ręku i wywalić mu zarzuty (jak zerżnął książkę czyjąś bez czytania i egzekwowania tego co napisał). Jeśli Czytelniku swoje zarzuty opublikujesz, będzie wiadomo co to za gospodarz, na którego głosowano. Może ukróci się to, nie pisz bo jest to bez znaczenia. Tak jestem traktowany ja, przez ludzi którym mówię co piszę i dlaczego. Wszyscy twierdzą, iż jest to daremne marnowanie mojego czasu. Uparłem się i piszę dalej, aby ratować kraj i naród przed nieudacznikami chcącymi nachapać się krzywdą kraju i narodu. Nie znam, jakim kluczem i kryteriami partie PO, PiS, PSL, SLD kierują się i desygnują osobę na posła czy senatora. A więc ja wystawiam Tobie, Czytelniku, swoją kandydaturę na PREZYDENTA POLSKIEJ RZECZPOSPOLITEJ. Według mnie partia pod przewodnictwem prezesa partii decyduje się na swojego członka. Dla mnie naturalne i oczywiste jest, aby PREZYDENT, dbając o naród i kraj wymógł posłuch premiera, ministrów. Od ich decyzji zależy, czy kraj wejdzie dalej w bagno czy nie. Pan Marcinkiewicz się broni, jak bronić się ma kraj i naród? Świadczy to o wyasygnowaniu nieodpowiedzialnego człowieka, który chce startować w wyborach na prezydenta, tak jak premier Tusk.
Oglądamy w telewizji TVN, TVP seryjne filmy pokazujące dobrobyt w naszym kraju. Jak się to ma do rzeczywistej biedy i nędzy? Bieda i nędza nie dotyczy jednostek, dotyczy wsi i małych miasteczek, gdzie ludzie uciekają z rolnictwa i idą do życia miejskiego. Rolnik musi przepracować 7 dni w tygodniu. Pracownik miejski 5 dni w tygodniu bez żadnych strat i wymogów oprócz sumienności. Rolnik nie może zostawić gospodarstwa (nieważne jakiego) na 24 godziny. Urzędnik miejski śmiało może zostawić na 24 godz. psa, kota w domu, ewentualnie ze sobą zabrać. Rolnik nawet gdyby chciał, nie jest w stanie tego zrobić.
Popatrz Czytelniku, jak próbuje poseł Palikot swoimi przykładowymi wystąpieniami przed dziennikarzami nie chowając głowy w piach i nie nabierając (jak inni) wody w usta. Dziwię się tylko, iż prezydent Kaczyński nie uwzględnia dbałości o swoje zdrowie przez posła Palikota. Może byłoby inaczej w kraju gdyby 10 lat wcześniej inni posłowie troszczyli się o zdrowie prezydenta Kwaśniewskiego.


Kto tutaj zawinił, dialog jest w narodzie
Jak zapłacić czynsze nie myśląc o głodzie, H.F.

Biznes dzisiaj to potęga
A robotnik biedny stęka. H.F.

Alkoholik, ma dla kolesiów na kielichy,
A dla dzieci, nie ma na ćwierć kilo kichy. H.F.

 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnie >>

Strona 33 z 67