798270_79316202s.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś379
Wczoraj2033
Miesiąc473338
Wszystkie4095659
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 27 Email

 

Rada NBP, posłowie, senatorowie, ministrowie za pensje odkupują coraz to więcej euro, dolarów, mają wzrost wynagrodzeń walutowych i żyją coraz lepiej, mimo stałych pensji złotówkowych. Chiny i Japonia nie przejmują się obcą walutą i sami trzymają stały kurs własnej waluty, a zasypują cały świat własnymi wyrobami o dużej pomysłowości, a małej potrzebie materiałów. U nas odwrotnie. Wysprzedaje się surowce, fabryki za bezcen. Wpływowość Putina na nasz kraj jest bezpardonowa. Ponieważ w Rosji jest cała tablica Mendelejewa, to jedynie 1% Rosjan żyje w niesamowitym dobrobycie, za czerpane zyski ze złóż wszelkiego rodzaju, a 99% w nędzy i ubóstwie. Podobnie jest i u nas. Miedź i wyroby idą na całą Europę. W Anglii wystarczy na budowie zajrzeć do skipu (pojemnik 6t na odpady budowlane), w którym są pełne szpule kabli miedzianych, rurki miedziane, o odpadach miedzi nie wspomnę. Patrząc na takie marnotrawstwo twierdzę, że wyroby miedziane sprzedajemy za tanio. Lepiej patrzeć i zastanawiać się nad decyzjami, niż chować się pod parasol tytułu naukowego. To samo jest z innymi surowcami.
Panowie Kaczyńscy mówili o korporacji wśród lekarzy, ekonomistów i innych zawodów. Lekarze się popierają, usprawiedliwiają i traktują normalnie błędy i nieudacznictwo, niedouczenie kolegów w zawodzie. Nie dociera do nich, że ten człowiek, którego kryją, szarga również ich opinię. Komisji lekarskiej nie obchodzi pacjent, kryją tylko nieudacznictwo i brak kwalifikacji kolegów lekarzy. To samo jest wśród ekonomistów, profesorów. Jeśli profesor Balcerowicz zrujnuje kraj wyuzdaną inflacją, to żaden z profesorów ekonomistów nie pamiętając o koszyku i definicji inflacji, nie reaguje i nie neguje decyzji Balcerowicza. Zatem powinni teraz za to zapłacić całym swoim majątkiem. Jedynie w 1992 roku pracownik NIK kontrolujący fundusz oddłużenia zagranicznego poruszył temat wpędzenia kraju w bagno stałym kursem dolara w prasie i telewizji. Angażując się bardzo w kontrolowany temat p. Felcman zmarł w nieznanych okolicznościach denerwując się i przejmując bezdusznością władz. Nie docierało to do panów profesorów ekonomii. I tak nasz kraj został zepchnięty w bagno i nędzę.
A teraz newralgiczny punkt – sprawiedliwość i prawo konstytucyjne. PiS wraz z całym sejmem powołuje komisję bankową, która ma zbadać prywatyzacje, czyli wyprzedaż banków krajowych, tzn. naszych. Pan Grad – członek komisji (obecny Minister Skarbu Państwa) kieruje wniosek do Trybunału Konstytucyjnego a Trybunał zamyka punktami konstytucji możliwość pracy komisji bankowej. Paranoja!!! Więc może panowie sędziowie Trybunału Konstytucyjnego zastanowią się nad prostą sprawą – pomagają własnemu dziecku w drobieniu lekcji z matematyki. Po pierwszej chwili kontaktu (pomocy w lekcji), widzą braki w znajomości podstaw matematyki.
Korporacja to potęga biedny Polak wie i stęka
U lekarza,w sądzie, u adwokata,do wszystkiego jest dopłata
U takiego lekarzyny wyrzucić musisz z portfeliny
I jak nie dasz nic zochota to do piachu pójdziesz o to.
I nikt Ci juz nie pomoże, gdzie żyjemy- o mój Boże.
Czy ty także z tej przyczyny rzucisz w piekło swe dzieciny. H.F.

 

 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnie >>

Strona 27 z 67