1094002_18187893s.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś317
Wczoraj2033
Miesiąc473276
Wszystkie4095597
przeczytales_powiedz_innym.jpg
WSPANIAŁY POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ.


Strona 24 Email

 

Czy ktoś z Unii sprawdza jego pole? Zgroza!!! Na całym świecie zwiększenie areału rolnego, produkcji w firmie, służy obniżeniu kosztów produkcji i kosztów produktu finalnego. U nas nieistotne jest jak prosperuje gospodarstwo 6 tys. ha, jak się rozlicza z Urzędem Skarbowym, ZUS-em, jak stoi z uprawami. Jest dofinansowane rocznie (według prasy) 6 mln zł. Gdzie są uwzględnione małe gospodarstwa czyste ekologicznie? Nasze tereny rolne nie są skażone chemicznie (nawozami) jak zachód, USA, czy tak trudno prowadzić gospodarkę rolną aby Europa żyła polską ekologiczną żywnością. Kto myśli i pamięta o tym, iż rolnik pracuje 7 dni w tygodniu, to jest 365 dni w roku, wykluczając rolników nie hodujących a siejących czy sadowników.
Wcinam się z tym tematem na bieżące wiadomości telewizyjne. Jest to dla mnie szok i przedstawię go Tobie, szary obywatelu kraju. Drożeje złotówka??? Tak – drożeje, wzmacnia się!!! kładąc firmy eksportowe, gdzie uzgodnione są ceny dolarowe. W taki oto prosty sposób prezes NBP, komisje bankowe, doradcy bankowi, mają podwyżki walutowe pensji. Pensje mają złotówkowo stałe. Proszę przelicz je na walutę dowolnego kraju. W Anglii jestem 9 lat i za 10 tys. jenów można kupić 45 funtów. Powodzenia kraju.
Następny drażliwy temat. Jak to możliwe, iż ludzie piszący listy do prezydenta, premiera, chcą naprawy kraju. Kancelaria ministrów, prezydenta, odpisała mi pismem wcześniej przedstawionym. O reakcji na listy premiera wiedziałem po działaniach premiera. Od panów ministrów, posłów, odzew żaden. Ponieważ do premiera Kaczyńskiego napisałem, aby kancelaria premiera otworzyła stronę internetową z listami. Jaka trudność (czy nieudacznictwo sekretariatu), aby przefaksować listy do odpowiednich kompetentnych osób? Jeśli kancelaria prezydenta, premiera otworzy stronę internetową z zamieszczonymi listami, otworzy się oczy społeczeństwa, redaktorów TV, dziennikarzy szukających sensacyjnych tematów, wyprowadzających naród i kraj z narodowego bagna (bagna nie czują ludzie na intratnych stanowiskach). Jednak cisza i spokój. Nikogo nie interesują pomysły, rady, problemy krajowe. Ponieważ starałem się w ubiegłym roku o szybkie przypisanie mnie do partii PiS, oniemiałem czytając ankietę z pytaniami o znajomość języków, wykształcenie, tytuł naukowy. Tak to jest najważniejsze – tytuł naukowy. Profesor nie odpowiada za nic. Ponieważ przez miesiąc pobytu w kraju nie otrzymałem wiadomości, NIE CHCĘ TAKIEJ PARTII!!! Byłem poruszony decyzją prezesa Kaczyńskiego o nowych wyborach, chciałem poruszyć pisane tu tematy na forum partii PiS w Kielcach. Byli tak zaganiani wyborami, że nie udało się do nich dotrzeć. I partia PiS padła (nie całkiem). Jestem tylko technikiem budowlanym. Dlaczego? Nie skończyłem WSI Kielce, ponieważ (w tym czasie nie wiedziałem) nie wyjadę na zagraniczny kontrakt jako inżynier, a nie ma problemu abym wyjechał jako pracownik fizyczny.


Gdyby mi się uczyć chciało
To by się i profesorem zostało
I och, za nic by się nie odpowiadało. H.F.

Do upadku firmę doprowadzili
I na tym się wzbogacili. H.F.

Siła jest w narodzie, wszyscy o tym wiecie
Lecz naród nie wytrzyma juz przy takiej diecie. H.F.

 

 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnie >>

Strona 24 z 67