1094002_18187893s.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś3458
Wczoraj6128
Miesiąc75409
Wszystkie4713206
przeczytales_powiedz_innym.jpg
Strona 48 Email

Teraz Czytelniku, choć Ty masz inne pytania i być może inne odpowiedzi na moje pytania. Czytając uaktywnij swoje szare komórki i uaktywnij się w ochronie Ojczyzny.

Odpowiedz na pierwsze pytanie – To, co Ci teraz napisze czytelniku, jest tylko moim przemyśleniem nad naprawą bytu Kraju i życia polskiego narodu. W nazwie NARODOWY bank polski widać ze jest to Nasz bank, mający w nazwie dbałość o Kraj i złotówkę. Złotówka nas utrzymuje, na która my musimy pracować. Utrzymujemy z tej złotówki również Nasz Kraj.. Polska Czytelniku jest DOMEM wszystkich polaków, są to słowa naszego wieszcza duchowego Jana Pawła II: Polska to jest mój DOM!! To jest prawda Czytelniku, jednak nie dociera do tych czterech mędrców, zajmujących najwyższe stołki w Naszym Kraju. Ponieważ PZPR później SLD ustanowiła niezależność NBP od władzy, to nieudaczni wcześniejsi prezesi z obecnym włącznie bez odrobiny patriotyzmu, uczciwości pchali i pchają Kraj w bagno, a naród w nędze. Prezes NBP jak i Komisja Bankowa swoja fachowa wiedza i profesjonalizmem, wyniesiona ze studiów, wiedza jak dbać o własne kieszenie i portfele zapominając o patriotyzmie, Kraju i Narodzie. Mimo ze pensje maja z naszych podatków. Nie istnieje u nich patriotyzm, uczciwa dbałość o złotówkę jak i finansowa sytuacje Kraju związana ze złotówką.

Pytaniem od dawna nurtującym mnie bardzo związanym z NARODOWYM bankiem polskim jest postawienie Sobie i Tobie Czytelniku pytania: Dlaczego Komisji Bankowej nie tworzą Prezydent z własnym doradca finansowym, Premier z własnym doradca finansowym, Minister Finansów z doradca i Prezes NBP z doradca? Sześć głów związanych z potrzebami finansowymi Kraju, dwie głowy od możliwości NBP. Osiem głów z różnymi koncepcjami. Faktem jest ze Premier ma najwięcej obowiązków na głowie z zarządzaniem całym państwem i ministerstwami. Jednak gdyby posunięcia NBP kontrolowałyby jeszcze wyżej wymienione osoby, widzące zagrożenia dla Kraju związane z plajtowaniem osób grających na giełdzie papierów wartościowych, byłby inny obraz Kraju. Prezydent, Premier, Minister Finansów znają potrzeby całego Kraju, jak i do nich docierają niebezpieczeństwa grożące krajowi w związku z zaistniałą sytuacją na świecie. Prezes NBP wraz z Komisja Bankowa poruszają się tylko dla nich wygodnymi ścieżkami, wyniesionymi ze studiów, jak i przepisami bankowymi nie licząc się z patriotyzmem i uczciwością.

Myślałem ze na wysoki stołek wsadza się uczciwego i myślącego o Kraju człowieka, który cierpliwie wysłuchuje bankowców, którzy widza nieprawidłowości w przepisach bankowych jak i aktualnej sytuacji w Kraju. Niestety -ryba psuje się od głowy- i to samo dzieje się z nasza OJCZYZNA, żaden z czterech mędrców nie kontaktuje się i nie rozmawia z ludźmi, którzy całkiem inaczej widzą możliwość naprawy Kraju. Cala czwórka mędrców składa przysięgę o dbałość o Kraj i Naród. Szybko przyklejają się do stołków i zapominają o ochronie Kraju i Narodu. Dbają o dobro własne i partii, z której się wywodzą/PO w szczególności/. Nie ma prawa bytu Komisja Bankowa, decydująca o naszej złotówce, są to chciwi i pazerni ludzie zakuci w swoje paragrafy bankowe bez patriotyzmu i uczciwości. To Prezes wraz z Komisja Bankowa doprowadzili do opcji. Parlamentarzyści składają wniosek o rozwiązaniu opcji inni się nie zgadzają, gdzie u nich patriotyzm i uczciwość zawodowa. Czy trudno, aby Ci czterej mędrcy wraz z własnymi doradcami tworzyli grupę decydującą o złotówce?