953807_67281818s.jpg
Main Menu
Kto jest na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
Dziś2758
Wczoraj2188
Miesiąc16160
Wszystkie4293166
przeczytales_powiedz_innym.jpg
Strona 57 Email

Pytanie 10 -  Kto pierze pieniądze kupując polska ziemie, polskie gospodarstwa rolne, które stoją latami niezagospodarowane i ugorami?

Ponieważ interesuje się kupnem gospodarstwa rolnego z przeznaczeniem na ścieżki sprawnościowe dla dzieci i młodzieży, przez wzrost cen ucieka mi cały czas możliwość kupienia gospodarstwa rolnego. Czasami przejeżdżając w pobliżu zaglądam, co się zmieniło z danym gospodarstwem. Stoi jak stało, mimo ze zostało kupione. Kto tak gromadzi polskie ziemie zagranica, czy polscy biznesmeni lokujący pieniądze w ziemie polską? Jak takimi lokatami pieniędzy interesuje się rząd i państwo?

Jeśli potraktować krajowy dług zagraniczny, który, jeśli mamy w tym roku zapłacić 52 miliardy zł. Odsetek, to przy 6% -ych odsetkach wynosi 880 miliardów zł, lub przy 8%-ych odsetkach wynosi 660 miliardów złotych. Przyjmując 660 miliardów zł. Za nasz dług, gdy mamy 365 000 km. Kwadr. Powierzchni polski, to już każdy kwadratowy kilometr polski jest obciążony długiem w wysokości 1 830 000 zł. Tak dbających o Kraj mamy polityków/mędrców/. Teraz ziemia stoi ugorami, a i tak jest nadprodukcja polskiej żywności.

Dlaczego rząd nie szanuje własnej żywności i zgadza się, aby była sprowadzana żywność? Z zagranicy Czy problem zamknąć import żywności, mimo ze jesteśmy w Unii. Tak otwiera się drogę przedsiębiorcom, którzy nie zwracając uwagi na Kraj, z którego się wywodzą chcą się nachapać kosztem narodu polskiego. Również Unia wprowadziła takie przepisy, które dbają o poszczególne państwa. Gdyby złotówka była słaba nie byłoby problemu z eksportem polskich produktów.

Rząd nie potrafi powiedzieć polakom: Jeśli jesteście patriotami dbającymi o własną ojczyznę, kupujcie tylko polskie produkty i oszczędzajcie tylko w polskich bankach. O kupnie polskich produktów powiedział tylko Jarosław Kaczyński. Reszty partii i rządzących to nie rusza.